SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    GLeague Games: Sioux Falls vs. Stockton
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    2021 NBA Season: Hawks vs. Hornets Live
  • 10:30
    High Tops: Best of 2021-22 Season Part 1
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Hawks vs. Hornets Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Hawks vs. Hornets Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Production time
  • 01:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Майорка 22-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №51
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Алавес - Барселона 22-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Севийя - Сельта 22-р тойрог
  • 11:00
    UСL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Nations №5
  • 13:30
    Ла Лиг: Реал М. - Эльче 22-р тойрог
  • 15:30
    UСL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga World №24
  • 18:00
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №22
  • 21:00
    Ла Лиг: Алавес - Барселона 22-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Атланта - Шарлотт 2021-22
  • 10:30
    The Buzzer №14
  • 11:30
    PL: Эвертон - А.Вилла 23-р тойрог
  • 13:30
    WWE Monday raw 1495
  • 15:30
    Бөх: Улс тунхагласны 110 жилийн ойн барилдаан
  • 18:30
    LaLiga Show №22
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL World №24
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм #12
  • 20:30
    Үндэсний бөхийн тойм #13
  • 21:00
    NBA Action №14
  • 21:30
    NBA: Юта - Голден стейт 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 11:00
    WWE Monday raw 1495
  • 13:00
    ONE: King of the Jungle
  • 15:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 17:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 20:00
    ONE: Heavy Hitters Тойм
  • 20:30
    UFC 270: Countdown
  • 21:20
    UFC 270: Нганну-Ган

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:30
    Спортын дууны түүх
  • 08:50
    Талын хүлэгч
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хүний гариг Баримтат кино
  • 11:00
    Сүлд үү Тоо юу? Норманд
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2019 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг Морин хуур
  • 17:20
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг Дуучин Г.Дарханбаатар
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Сейшель
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Доржпүрэв
  • 22:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 4-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг Монгол цай
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №105
  • 00:20
    PL (Шууд) Челси - Тоттенхэм 23-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Индиана - Финикс 2021-22
  • 04:30
    PL: Саутхэмптон - Ман Сити 23-р тойрог
  • 06:30
    NBA: Майами - Атланта 2021-22
  • 08:30
    NBA Action №14
  • 09:00
    NBA Gametime №68
  • 09:30
    NBA (Шууд) Юта - Голден Стэйт 2021-22
  • 12:00
    PL: Лийдс - Ньюкасл 23-р тойрог
  • 14:00
    NBA: Брүүклин - Сан Антонио 2021-22
  • 16:00
    PL: Ман Ютд - Вест Хэм 23-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №14
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №23
  • 20:00
    PL World №24
  • 20:30
    NBA Action №14
  • 21:00
    NBA Talk №15
  • 22:30
    NBA: Атланта - Шарлотт 2021-22

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв /Дашдэлэг/
  • 09:05
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 09:35
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболор
  • 10:15
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 /Спорт таны амралтанд/
  • 11:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 11:55
    Миний мөрөөдөл
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 13:25
    “Шанхай-2011” 14 дэх удаагийн усан спортын ДАШТ 1-р хэсэг
  • 15:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Батөлзий
  • 15:30
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч О. Наранбаатар
  • 16:00
    Бахархал: МУГТ П. Өнөрбат
  • 16:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 17:05
    Монголын спортын-түүх
  • 18:10
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 18:20
    Манлайн баясгалан: Их Монгол Х. Шаравжамц
  • 18:50
    Шинкиокушинкай каратэгийн 2021 оны УАШТ-нээс /Спорт таны амралтанд/
  • 19:55
    Зэрлэг 4х4 бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 21:45
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 22:15
    Монголын спортын-түүх: Шатрын спортын тамирчид
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2419:30

Боловсрол ТВ

"Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги