• NTV

    I/24
    01:45 - 02:45
    "Шархалсан зүрх"ОАК 41
  • NTV

    I/24
    02:45 - 04:10
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1
  • NTV

    I/24
    06:00 - 06:50
    "Хятадын бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 5
  • ETV HD

    I/24
    06:05 - 08:05
    "Муу гэгээнтэн" УСК
  • NTV

    I/24
    06:50 - 07:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 24
  • MovieBox

    I/24
    07:00 - 07:50
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.7,8-р анги)
  • Mонголын Мэдээ

    I/24
    07:00 - 08:00
    “Монгол Төрийн тархи, зүрх” баримтат кино
  • NTV

    I/24
    07:05 - 07:20
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    07:05 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • AsianBox

    I/24
    07:05 - 08:20
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 39, 40-р анги
  • NTV

    I/24
    07:20 - 07:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    07:20 - 07:42
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • TV8

    I/24
    07:30 - 08:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А14
  • NTV

    I/24
    07:30 - 07:40
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • UBS-1

    I/24
    07:35 - 08:30
    "Морьтой ч болоосой" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    I/24
    07:40 - 07:50
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    07:42 - 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.20,21-р анги
  • NTV

    I/24
    07:50 - 08:30
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-8
  • MovieBox

    I/24
    07:50 - 08:40
    "Найзууд" ОАК (VIII.17,18-р анги)
  • Сүлд ТВ

    I/24
    08:00 - 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • Central TV

    I/24
    08:00 - 08:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    08:10 - 08:22
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • ETV HD

    I/24
    08:15 - 09:55
    "Залуу нас" ОАУСК 41,42-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    08:22 - 08:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • Star TV

    I/24
    08:30 - 09:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • NTV

    I/24
    08:30 - 09:35
    "Шархалсан зүрх" ОАК 41
  • MNC

    I/24
    08:30 - 10:00
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • MovieBox

    I/24
    08:40 - 10:50
    "Дугаар 42 (42)" УСК
  • TV9

    I/24
    08:50 - 09:20
    "Солонгос маягийн стресс" баримтат кино
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    08:50 - 10:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.14-16-р анги
  • Star TV

    I/24
    09:40 - 11:20
    "Хязгааргүйн уран барилгач" Баримтат кино
  • TV8

    I/24
    10:00 - 11:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 54-р анги
  • TM

    I/24
    10:00 - 10:55
    "Зул сарын гацуур мод" хүүхэлдэйн кино
  • Сүлд ТВ

    I/24
    10:00 - 11:00
    Хүний гариг Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    I/24
    10:00 - 10:30
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 45,46-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    10:00 - 11:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 7-р анги
  • AsianBox

    I/24
    10:00 - 11:10
    "Нууцлаг эр" ОАК 87, 88-р анги
  • TV9

    I/24
    10:05 - 11:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 89-р анги /давталт/
  • Royal HD

    I/24
    10:05 - 11:35
    "Тусгай 7-р тасаг" Монголын уран сайхны кино
  • MNB Гэр Бүл

    I/24
    10:10 - 10:35
    Сурагчдын амралтад: “Оскар” хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    I/24
    10:10 - 10:30
    16 мм-ийн кино төсөл: “Мяндсан хатгамал” /1979 он/
  • UBS-1

    I/24
    10:20 - 10:45
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 11,12/
  • NTV

    I/24
    10:20 - 11:30
    "Балид болсон явдал" ОАК 1
  • Монгол ТВ

    I/24
    10:30 - 11:45
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 5-р анги
  • MN25

    I/24
    10:30 - 11:30
    "Ленинград 46" ОАК 19-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    I/24
    10:35 - 11:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • ETV HD

    I/24
    10:35 - 10:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/24
    10:45 - 11:25
    "Нандин нас" Хүүхдийн олон ангит кино /1-р бүлэг 7/
  • MovieBox

    I/24
    10:50 - 12:35
    "Бүтэлгүй өдөр (Walk of Shame)" УСК
  • SBN

    I/24
    11:00 - 12:00
    Дүнсгэр мөрөн-13 ОАК
  • UBS-1

    I/24
    11:25 - 12:10
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /5/
  • Eco Channel

    I/24
    11:25 - 12:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/24
    11:30 - 11:45
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • NTV

    I/24
    11:45 - 11:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73
  • Монгол ТВ

    I/24
    11:45 - 12:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • NTV

    I/24
    11:55 - 12:05
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • TV7

    I/24
    12:00 - 14:00
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • Eco Channel

    I/24
    12:00 - 12:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    I/24
    12:00 - 13:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 15-р анги
  • TV9

    I/24
    12:05 - 12:40
    "Хэ Чи" ОАУСК, 35-р анги
  • NTV

    I/24
    12:05 - 12:15
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • ETV HD

    I/24
    12:10 - 13:25
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 5-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    12:10 - 13:05
    "Дятловын даваа" ОАК 5-р анги
  • NTV

    I/24
    12:15 - 12:55
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-8
  • MNC

    I/24
    12:30 - 14:00
    Хар сувдны нууц МУСК
  • MovieBox

    I/24
    12:35 - 14:25
    "Би, Франкенштейн (I, Frankenstein)" УСК
  • TV9

    I/24
    12:40 - 13:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • TV8

    I/24
    13:00 - 14:40
    "Чиргүүл" УСК
  • Star TV

    I/24
    13:00 - 13:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 15-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    I/24
    13:00 - 13:55
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Оюун ухааны гайхамшиг” баримтат кино
  • NTV

    I/24
    13:05 - 14:00
    "Салалт" ОАК 3
  • TV9

    I/24
    13:10 - 15:00
    "Собибор" ОУСК
  • TM

    I/24
    13:20 - 14:20
    "Том 4 толгой" хүүхдийн УСК
  • AsianBox

    I/24
    13:20 - 14:10
    "Тэргэл сар" ОАК 30-р анги
  • TV5

    I/24
    13:30 - 14:50
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 33 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Монгол ТВ

    I/24
    13:30 - 14:00
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 1,2-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    I/24
    14:00 - 14:50
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Буурал Алтайн урлан” баримтат кино
  • Eco Channel

    I/24
    14:00 - 15:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • Central TV

    I/24
    14:00 - 14:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • AsianBox

    I/24
    14:10 - 16:40
    Дуулиант 18 нас" ОАК 3, 4-р анги
  • Star TV

    I/24
    14:20 - 15:30
    Дутагдалтай дурлал ОАК 09,10-р анги
  • ETV HD

    I/24
    14:20 - 16:00
    "Залуу нас" ОАУСК 43,44-р анги
  • MovieBox

    I/24
    14:25 - 16:30
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • TV8

    I/24
    14:40 - 15:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • UBS-1

    I/24
    14:50 - 16:30
    "Харанхуй хад" Монголын уран сайхны кино
  • NTV

    I/24
    14:50 - 16:25
    "Дэлхийд дурласан сар" МУСК
  • Central TV

    I/24
    15:00 - 17:30
    "Парадисо"- Гэлэнмаа болсон нь УСК /давталт/
  • Суваг 1

    I/24
    15:15 - 16:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 10-р анги
  • МҮОНТ

    I/24
    15:15 - 16:00
    “Бурхан багш ” ОАУСК 22-р анги
  • MNC

    I/24
    15:30 - 17:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 44,45-р анги
  • MN25

    I/24
    15:50 - 16:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • Eco Channel

    I/24
    16:00 - 17:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    16:10 - 17:00
    "Цэргийн сургууль" 1.5-р анги
  • Монгол ТВ

    I/24
    16:15 - 17:25
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 10-р анги
  • МҮОНТ

    I/24
    16:20 - 16:40
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: Байгалийн сорилт
  • NTV

    I/24
    16:25 - 16:40
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • MovieBox

    I/24
    16:30 - 18:30
    "Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК
  • NTV

    I/24
    16:40 - 16:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73
  • MN25

    I/24
    16:40 - 17:30
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 10-р анги
  • NTV

    I/24
    16:50 - 17:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • TV8

    I/24
    17:00 - 17:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А15
  • TV7

    I/24
    17:00 - 18:45
    "Single lady-1" МУСК
  • SBN

    I/24
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    I/24
    17:00 - 17:10
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • Mонголын Мэдээ

    I/24
    17:00 - 18:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Перугээс Бразил хүрэх зам/
  • NTV

    I/24
    17:10 - 17:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-8
  • TV9

    I/24
    17:30 - 18:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    17:30 - 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • AsianBox

    I/24
    17:30 - 19:00
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 41, 42-р анги
  • MN25

    I/24
    17:30 - 18:20
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/24
    17:50 - 18:20
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /44,45/
  • Star TV

    I/24
    18:00 - 19:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 16-р анги
  • NTV

    I/24
    18:00 - 19:00
    "Салалт" ОАК 4
  • Монгол ТВ

    I/24
    18:00 - 18:30
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 47,48-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    I/24
    18:00 - 18:15
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 1-р анги
  • Central TV

    I/24
    18:00 - 18:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • C1

    I/24
    18:00 - 19:15
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги
  • TV8

    I/24
    18:10 - 19:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 55-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    18:10 - 18:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • MovieBox

    I/24
    18:30 - 19:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.9,10-р анги)
  • Eco Channel

    I/24
    18:30 - 19:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • UBS-1

    I/24
    18:35 - 19:15
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /1/
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    18:35 - 19:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.22,23-р анги
  • TV5

    I/24
    18:40 - 19:00
    "Зуузуугийн найзууд" 1-2-р анги хүүхэлдэйн кино
  • Star TV

    I/24
    19:00 - 19:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 01,02-р анги
  • ETV HD

    I/24
    19:00 - 20:30
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 6-р анги
  • AsianBox

    I/24
    19:00 - 20:30
    "Нууцлаг эр" ОАК 89, 90-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    19:05 - 19:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.17-р анги
  • TV5

    I/24
    19:30 - 20:50
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    I/24
    19:30 - 20:40
    "Найзууд" ОАК (VIII.19,20-р анги)
  • Монгол ТВ

    I/24
    19:30 - 20:55
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    19:30 - 21:00
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги
  • Eco Channel

    I/24
    20:00 - 21:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • NTV

    I/24
    20:05 - 21:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 42
  • MN25

    I/24
    20:20 - 21:20
    "Ленинград 46" ОАК 20-р анги
  • TV9

    I/24
    20:30 - 21:10
    "Хэ Чи" ОАУСК, 36-р анги
  • Star TV

    I/24
    20:30 - 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16-р анги
  • C1

    I/24
    20:30 - 21:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 29-р анги
  • AsianBox

    I/24
    20:30 - 22:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • UBS-1

    I/24
    20:40 - 21:35
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /6/
  • MovieBox

    I/24
    20:40 - 23:10
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • Star TV

    I/24
    21:00 - 22:10
    Дутагдалтай дурлал ОАК 11,12-р анги
  • Royal HD

    I/24
    21:00 - 22:40
    Танхай тээгч МУСК
  • Central TV

    I/24
    21:00 - 22:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 4-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    21:00 - 22:00
    "Хоол хүнс" баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    I/24
    21:05 - 22:00
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • TV9

    I/24
    21:10 - 22:00
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 5-р анги баримтат кино
  • C1

    I/24
    21:30 - 22:30
    "Золиос" Олон ангит кино 22-р анги
  • MNC

    I/24
    21:40 - 23:10
    Админ З МУСК
  • ETV HD

    I/24
    21:50 - 23:40
    "Анхных..." УСК
  • TV9

    I/24
    22:00 - 23:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 90-р анги
  • TV8

    I/24
    22:00 - 23:45
    "4-р сарын 1" УСК
  • SBN

    I/24
    22:00 - 23:00
    Дүнсгэр мөрөн-14 ОАК
  • NTV

    I/24
    22:00 - 23:00
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 27
  • Монгол ТВ

    I/24
    22:00 - 23:00
    "Викингчүүд" АОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    22:00 - 23:10
    "Дятловын даваа" ОАК 6-р анги
  • AsianBox

    I/24
    22:00 - 23:05
    "Тэргэл сар" ОАК 31-р анги
  • Star TV

    I/24
    22:10 - 23:50
    Орхидос 1 МУСК
  • МҮОНТ

    I/24
    22:10 - 23:20
    “Шарлоттын гоёлын зүүлт” ОАУСК 1-р анги
  • Суваг 1

    I/24
    22:15 - 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11-р анги
  • Сүлд ТВ

    I/24
    22:30 - 23:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 4-р анги
  • C1

    I/24
    22:30 - 23:40
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги /давталт/
  • MN25

    I/24
    22:30 - 23:20
    "Бундын хатан" ОӨК 1-р анги
  • TM

    I/24
    22:40 - 08:00
    "Нандинэрдэнэ" МУСК
  • SBN

    I/24
    23:00 - 00:00
    Дэггүй хөрш-39 ОАК
  • NTV

    I/24
    23:00 - 00:10
    "Балид болсон явдал" ОАК 1
  • Eco Channel

    I/24
    23:00 - 00:35
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • AsianBox

    I/24
    23:05 - 00:15
    "Нууцлаг эр" ОАК 89, 90-р анги
  • UBS-1

    I/24
    23:10 - 00:05
    "Амуре" олон ангит кино /1/
  • MovieBox

    I/24
    23:10 - 01:00
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • Боловсрол ТВ

    I/24
    23:10 - 00:00
    "Цэргийн сургууль" 1.6-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    I/24
    23:20 - 23:45
    Хаан тууль: “Жангар” “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 1-р бүлгийн 1-р анги
  • C1

    I/24
    23:40 - 01:10
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • TV7

    I/24
    23:45 - 01:45
    "Ард Аюуш" МУСК
  • AsianBox

    I/24
    00:15 - 01:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • TV8

    I/24
    01:00 - 02:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 55-р анги
  • MovieBox

    I/24
    01:00 - 02:40
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • Монгол ТВ

    I/24
    01:00 - 01:45
    Викингчүүд АОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • MovieBox

    I/24
    02:40 - 03:50
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.8-10-р анги)
  • MovieBox

    I/24
    03:50 - 05:00
    "Найзууд" ОАК (VIII.18-20-р анги)
  • MovieBox

    I/24
    05:00 - 06:55
    "Өмгөөлөгчийн Линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • MovieBox

    I/24
    06:55 - 08:40
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги

I/2419:30

Боловсрол ТВ

"Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги