01-23

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC The Walk 3-2
  • 09:35
    UFC 270: Countdown
  • 10:40
    UFC 270: Нганну-Ган (Шууд)
  • 14:00
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 16:30
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 19:00
    WWE Monday raw 1495
  • 21:00
    UFC 270: Нганну-Ган

01-24

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 11:00
    WWE Monday raw 1495
  • 13:00
    ONE: King of the Jungle
  • 15:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 17:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 20:00
    ONE: Heavy Hitters Тойм
  • 20:30
    UFC 270: Countdown
  • 21:20
    UFC 270: Нганну-Ган

01-25

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1169
  • 11:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 13:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 15:00
    ONE: Big Bang
  • 17:00
    ONE: Warrior's Code
  • 19:00
    WWE Smackdown 1170
  • 21:00
    UFC 270: Нганну-Ган Тойм
  • 21:30
    UFC 265: Льюс-Ган

01-26

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1170
  • 11:00
    ONE: Heavy Hitters Тойм
  • 11:30
    UFC 270: Нганну-Ган Тойм
  • 12:00
    UFC The Walk 3-2
  • 12:30
    ONE: A New Tomorrow
  • 15:30
    UFC: Киеза-Магни
  • 18:30
    UFC: Оверийм-Волков
  • 21:00
    UFC The Walk 3-3
  • 21:30
    UFC 259: Блахович-Адесанья

01-27

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #3
  • 09:30
    UFC 267: Блахович-Тэйшэйра
  • 12:30
    UFC 270: Нганну-Ган
  • 15:30
    UFC The Walk 3-3
  • 16:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 19:00
    WWE Monday raw 1496
  • 21:00
    ONE Weekly #4
  • 21:30
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 23:30
    ONE: Heavy Hitters Тойм

01-28

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 11:00
    WWE Monday raw 1496
  • 13:00
    UFC The Walk 3-3
  • 13:30
    UFC: Розенструйк-Сакай
  • 16:00
    ONE: Inside the Matrix III
  • 18:00
    ONE: Unbreakable
  • 20:30
    ONE Шууд: Only The Brave
  • 23:00
    UFC 270: Нганну-Ган Тойм
  • 23:30
    ONE Weekly #4

01-29

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге
  • 11:30
    UFC 263: Адесанья-Ветори
  • 15:00
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 17:00
    UFC: Эдуардс-Мухаммад
  • 19:00
    ONE: Rewind (Дугаар 17)
  • 19:30
    ONE: Only The Brave
  • 22:00
    WWE Smackdown 1170

01-30

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC The Walk 3-3
  • 09:30
    UFC 270: Countdown
  • 10:30
    UFC 270: Нганну-Ган
  • 13:30
    UFC: Смит-Кларк
  • 16:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 18:30
    UFC 264: Пориер-МкГрегор
  • 21:00
    WWE Monday raw 1496
  • 23:00
    ONE: Heavy Hitters Тойм
  • 23:30
    UFC 270: Нганну-Ган Тойм

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2419:30

Боловсрол ТВ

"Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги