01-23

  • 08:10
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК
  • 10:00
    "Анчин (The Hunted)" УСК
  • 11:50
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 13:50
    "Зохиомол оюун ухаан (A.I. Artifcial Intelligence)" УСК
  • 16:30
    "Кловерфилдийн 10-р зам (10 Cloverfield Lane)" УСК
  • 18:30
    "Америк гоо үзэсгэлэн (American Beauty)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (VIII.14-18-р анги)
  • 23:30
    "Адреналин: Өндөр хүчдэл (Crank: High Voltage)" УСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

01-24

  • 07:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 07:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.17,18-р анги)
  • 08:40
    "Дугаар 42 (42)" УСК
  • 10:50
    "Бүтэлгүй өдөр (Walk of Shame)" УСК
  • 12:35
    "Би, Франкенштейн (I, Frankenstein)" УСК
  • 14:25
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 16:30
    "Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.19,20-р анги)
  • 20:40
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • 23:10
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 01:00
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 02:40
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.8-10-р анги)
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.18-20-р анги)
  • 05:00
    "Өмгөөлөгчийн Линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 06:55
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК

01-25

  • 08:40
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 10:20
    "Анчин (The Hunted)" УСК
  • 12:05
    "Найзууд" ОАК (VIII.17-20-р анги)
  • 13:45
    "Зохиомол оюун ухаан (A.I. Artifcial Intelligence)" УСК
  • 16:15
    "Шилэн цайз (The Glass Castle)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11,II.1-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.21,22-р анги)
  • 20:40
    "Барьцаалагч (Collateral)" УСК
  • 23:10
    "Шаолины хөлбөмбөг (Shaolin Soccer)" УСК
  • 01:20
    "Кловерфилдийн 10-р зам (10 Cloverfield Lane)" УСК
  • 03:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11,II.1-р анги)
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.21,22-р анги)
  • 04:40
    "Америк гоо үзэсгэлэн (American Beauty)" УСК
  • 06:40
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК

01-26

  • 08:50
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11,II.1-р анги)
  • 09:45
    "Нарны эзэнт улс (Empire of the Sun)" УСК
  • 12:20
    "Найзууд" ОАК (VIII.19-22-р анги)
  • 14:00
    "Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК
  • 16:20
    "Холын учрал (Long Shot)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.23,24-р анги)
  • 20:40
    "Америкт зочилсон нь (Coming to America)" УСК
  • 23:10
    "Аймшгийн кино (Scary Movie)" УСК
  • 00:50
    "Адреналин: Өндөр хүчдэл (Crank: High Voltage)" УСК
  • 02:20
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11-II.3-р анги)
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.21-24-р анги)
  • 05:20
    "Хөвгүүдийн багийн охин (She's the Man)" УСК
  • 07:00
    "Хамсаатан (Allied)" УСК

01-27

  • 09:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11-II.3-р анги)
  • 10:40
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 13:10
    "Найзууд" ОАК (VIII.21-24-р анги)
  • 14:50
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 16:35
    "Мордикай (Mortdecai)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (IX.1,2-р анги)
  • 20:40
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • 22:45
    "Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК
  • 00:20
    "Долоо (Se7en)" УСК
  • 02:25
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • 04:00
    "Найзууд" ОАК (WIII.23-IX.2-р анги)
  • 05:30
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 07:00
    "Барьцаалагч (Collateral)" УСК

01-28

  • 09:00
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:10
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • 10:55
    "Америкт зочилсон нь (Coming to America)" УСК
  • 13:05
    "Найзууд" ОАК (WIII.23-IX.2-р анги)
  • 14:45
    "Шаолины хөлбөмбөг (Shaolin Soccer)" УСК
  • 16:45
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (IX.3,4-р анги)
  • 20:40
    "Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК
  • 22:55
    "Аймшгийн кино 3 (Scary Movie 3)" УСК
  • 00:40
    "Бүтэлгүй өдөр (Walk of Shame)" УСК
  • 02:10
    "Би, Франкенштейн (I, Frankenstein)" УСК
  • 03:50
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 05:50
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 06:40
    "Найзууд" ОАК (IX.3,4-р анги)

01-29

  • 07:30
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 09:20
    "Шаолины хөлбөмбөг (Shaolin Soccer)" УСК
  • 11:25
    "Барьцаалагч (Collateral)" УСК
  • 13:40
    "Америкт зочилсон нь (Coming to America)" УСК
  • 15:50
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • 18:10
    "Форрест Гамп (Forrest Gump)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (VIII.19-12-р анги)
  • 23:30
    "Аймшгийн кино (Scary Movie)" УСК
  • 01:05
    "Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК
  • 02:30
    "Аймшгийн кино 3 (Scary Movie 3)" УСК
  • 03:55
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 05:35
    "Зохиомол оюун ухаан (A.I. Artifcial Intelligence)" УСК

01-30

  • 08:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 08:55
    "Нарны эзэнт улс (Empire of the Sun)" УСК
  • 11:35
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 14:10
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • 16:05
    "Матар хочит Данди 2 (Crocodile Dundee 2)" УСК
  • 18:10
    "Форрест Гамп (Forrest Gump)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (VIII.24-XI.4-р анги)
  • 23:30
    "Адал явдлын ертөнц (Adventureland)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2422:00

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 6-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги