01-23

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Муу гэгээнтэн" УСК
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:10
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - П.Баяржаргал /"Адуучин" бренд/
  • 12:30
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 3,4,5-р анги
  • 16:00
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:40
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 20:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Б.ОЧИР /"Баргил тех"ххк-г үүсгэн байгуулагч/
  • 21:00
    Мөрдөгч К: буянтай бэлэвсэн эмэгтэйн нууц
  • 23:15
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

01-24

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Муу гэгээнтэн" УСК
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    "Залуу нас" ОАУСК 41,42-р анги
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 5-р анги
  • 13:25
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Залуу нас" ОАУСК 43,44-р анги
  • 16:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Т.ДАЛАНТАЙ
  • 21:40
    "Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Анхных..." УСК
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарласан

01-25

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Мөрдөгч К: буянтай бэлэвсэн эмэгтэйн нууц" УСК
  • 08:15
    "Залуу нас" ОАУСК 43,44-р анги
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Т.ДАЛАНТАЙ
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 6-р анги
  • 13:25
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Мөрөөдөлд хүрэх зам" УСК 1-р анги
  • 15:35
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 16:05
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 7-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хаан хүнс - Хүнсний манлай үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин X.АЗЖАРГАЛ
  • 21:55
    "Сансарын нисгэгч" УСК
  • 00:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

01-26

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:30
    "Сансарын нисгэгч" УСК
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хаан хүнс - Хүнсний манлай үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 7-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Мөрөөдөлд хүрэх зам" УСК 2-р анги
  • 15:40
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин X.АЗЖАРГАЛ
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 8-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хаан хүнс - Хүнсний манлай үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин А.ЧИМЭД-ОЧИР
  • 21:55
    "Гол дүрийн эмэгтэй" УСК
  • 23:45
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

01-27

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Гол дүрийн эмэгтэй" УСК
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хаан хүнс - Хүнсний манлай үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 8-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Мөрөөдөлд хүрэх зам" УСК 3-р анги
  • 15:50
    "Үндсэн хууль" нээлттэй хичээл
  • 16:45
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин А.ЧИМЭД-ОЧИР
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 9-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Д.ХУЛАН
  • 21:40
    "Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Босуул" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Эфир завсарласан

01-28

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "Босуул" УСК
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Д.ХУЛАН
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 9-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Мөрөөдөлд хүрэх зам" УСК 4-р анги
  • 16:00
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 10-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв , Шийдэл" Ярилцлага
  • 22:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг -Зочин Б.ЭНХМАНДАХ
  • 22:10
    "Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хар мөртэй гэмт хэрэг" УСК
  • 00:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарласан

01-29

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    "Гэмт хэргийн мөрөөр" цуврал
  • 08:40
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:10
    "Сэдэв , Шийдэл" ярилцлага /давталт/
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг -Зочин Б.ЭНХМАНДАХ
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 6,7-р анги
  • 14:25
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг - Паттаяа
  • 16:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 17:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин С.АЛТАНЦЭЦЭГ
  • 20:10
    "Нөгөө л романтик - 1" УСК
  • 21:10
    "Нөгөө л романтик - 2" УСК
  • 22:35
    "Захиас" МУСК
  • 23:50
    Тоглолтын цаг - Отгоо /Chill Out/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

01-30

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Нөгөө л романтик - 1,2" УСК
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:10
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин С.АЛТАНЦЭЦЭГ
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 8,9,10-р анги
  • 16:10
    "Бурханы шашин Монголд" 1-р хэсэг
  • 16:40
    "Бурханы шашин Монголд" 2-р хэсэг
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Майкел Морров
  • 20:40
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг - Паттаяа
  • 21:35
    "Гималайн нуруу" УСК
  • 23:45
    Тоглолтын цаг - Uvertura хамтлаг
  • 00:35
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2419:30

Боловсрол ТВ

"Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги