01-23

  • 08:00
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 09:45
    "Ирээдүйн хот-Мускат" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Эх орны бүсгүй " тоглолт
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 17:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Ирээдүйн хот-Касабланка" баримтат кино
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

01-24

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Улаанбаатар хотын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:25
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

01-25

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Улаанбаатарын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Тесла моторс " баримтат кино
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Tань руу нүүж явна" МУСК
  • 00:42
    Сайхан амраарай

01-26

  • 07:00
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хүчирхэг баавгай " баримтат кино
  • 11:05
    "Hогоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Mонгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Айрагтай яриа" нэвтрүүлэг"Дурсамж" тоглолт
  • 15:00
    "Далай лам " баримтат кино
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 21:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 00:25
    Сайхан амраарай

01-27

  • 07:00
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Буриад поп " тоглолт
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    "Уран "нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Нарны унага" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

01-28

  • 07:00
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Их цагаан хэрмийн нөгөө талд" баримтат кино
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Би амьтанд хайртай " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 15:45
    "Ногоон сонголт " нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:50
    "Ногоон сонголт "нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Улаанбаатарын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зогсошгүй" УСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

01-29

  • 08:00
    "Эх орон дуудаж байна." МУСК
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хээрийн хоол" баримтат кино
  • 13:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 15:00
    "Гандан " нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Улаанбаатарын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэлхийн монголчууд " нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Владимир Путин" баримтат кино
  • 22:00
    "Хажууд зогсох нэгэн" УСК
  • 00:01
    Сайхан амраарай

01-30

  • 08:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:45
    "Ирээдүйн хот-Жакарта" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Эх орны дуудлага" тоглолт
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 17:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Ирээпүйн хот-Петра" баримтат кино
  • 22:00
    "Хавханд" УСК
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2422:00

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 6-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги