01-23

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

01-24

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

01-25

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Байгууллагын банк" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

01-26

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

01-27

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Байгууллагын банк" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

01-28

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

01-29

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

01-30

  • 09:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2422:00

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 6-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги