МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Спортын ертөнцөөр
  • 09:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    “Хайрлаарай” Хүүхэд насны сэтгэлзүйн гэмтэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Улсын баатрын хүү:“Энэ цагийн эгэл баатар Данзанваанчигийн Ухнаа”
  • 14:30
    Сурагчдын амралтанд: ABU толилуулж байна:”Алга болсон будааны бялуу”
  • 14:45
    “Оюундалай”
  • 15:05
    Хөгжмийн агшин
  • 15:15
    “Бурхан багш ” ОАУСК 22-р анги
  • 16:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:20
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: Байгалийн сорилт
  • 16:40
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зуузуугийн найзууд
  • 17:10
    “Урин цагийн аялгуу” концерт
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Төмрийн урлал”
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Нэгэн туулайн түүх “хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:35
    Монгол-Беларусь Улсын хооронд дипломат харилцаа тогтоосны 20 жилийн ойд зориулав ...
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нэг Монгол”хөтөлбөр
  • 22:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Шарлоттын гоёлын зүүлт” ОАУСК 1-р анги
  • 23:20
    Хаан тууль: Жангар “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 1-р хэсэг
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Сумо тойм
  • 07:35
    "Морьтой ч болоосой" Монголын уран сайхны кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 11,12/
  • 10:45
    "Нандин нас" Хүүхдийн олон ангит кино /1-р бүлэг 7/
  • 11:25
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /5/
  • 12:10
    Судлагдахуун
  • 12:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:00
    Монгол сугалаа
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:50
    "Харанхуй хад" Монголын уран сайхны кино
  • 16:30
    "Жаргалтайн дэлгэр-Оддын золголт" Баярын нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:50
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /44,45/
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /1/
  • 19:15
    "Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг"
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Талх чихэр ХК үзүүлж байна
  • 20:40
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /6/
  • 21:35
    Улсын баатрын хүү: Энэ цагийн эгэл баатар Данзанваанчигийн Ухнаа
  • 23:10
    "Амуре" олон ангит кино /1/
  • 00:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Ленинград 46" ОАК 19-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мартахгүй"МУГЖ Д.Галсанбат
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 10-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Оргилын цаг"
  • 20:20
    "Ленинград 46" ОАК 20-р анги
  • 21:20
    "Хаан хүнс үзүүлж байна"
  • 21:35
    "60 секунд"
  • 21:45
    "Гуанз"
  • 22:30
    "Бундын хатан" ОӨК 1-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:30
    "Мэдээ"
  • 11:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    Орон орны хоол
  • 13:10
    Азийн мэдээ
  • 13:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 33 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Япон орныг тольдохуй
  • 17:30
    ТВ молл
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:40
    "Зуузуугийн найзууд" 1-2-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Орон орны хоол
  • 19:20
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг"
  • 19:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:15
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:15
    Дорнын зурлага
  • 08:20
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Солонгос маягийн стресс" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 89-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 35-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Собибор" ОУСК
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "К-pop" xөгжмийн цаг
  • 16:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 36-р анги
  • 21:10
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 5-р анги баримтат кино
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 90-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн БАГИЙН УАШТ
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Жүдо бөхийн БАГИЙН УАШТ
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги
  • 19:15
    "Хаан Хүнс" үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 29-р анги
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 22-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 10-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Дүнсгэр мөрөн-13 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Сар шинийн илгээмж
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сар шинийн илгээмж- шууд
  • 19:30
    Нууц: Манжийн эрхшээлийн үеийн Монгол орон
  • 20:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 21:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Дүнсгэр мөрөн-14 ОАК
  • 23:00
    Дэггүй хөрш-39 ОАК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:45
    "Шархалсан зүрх"ОАК 41
  • 02:45
    "Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 5
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 24
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-8
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 41
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Балид болсон явдал" ОАК 1
  • 11:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 11:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73
  • 11:55
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • 12:05
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • 12:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-8
  • 12:55
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    "Салалт" ОАК 3
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Дэлхийд дурласан сар" МУСК
  • 16:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 16:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73
  • 16:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • 17:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 8
  • 17:10
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 4-8
  • 17:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Салалт" ОАК 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 42
  • 21:30
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 27
  • 23:00
    "Балид болсон явдал" ОАК 1
  • 00:10
    "IG" шоу 10 давталт

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 07:42
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.20,21-р анги
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:22
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • 08:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.14-16-р анги
  • 10:00
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 7-р анги
  • 11:10
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь"
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дятловын даваа" ОАК 5-р анги
  • 13:05
    "Ментор Хаб" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй:№4)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга: №4)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан: №4)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №16)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №16)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.5-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.22,23-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.17-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Хоол хүнс" баримтат кино
  • 22:00
    "Дятловын даваа" ОАК 6-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • 14:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:00
    "Парадисо"- Гэлэнмаа болсон нь УСК /давталт/
  • 17:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-48,49,50-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 45,46-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 5-р анги
  • 11:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "ЭДҮМОТИВА" дугаар 5
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 1,2-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 10-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг Хөшигний ард дугаар-4
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 47,48-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 6-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл:Шинэ сэргэлтийн бодлого-Боомтын сэргэлт
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/ 19,20-р хэсэг
  • 00:20
    Миний монголын соёл
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 01:00
    Викингчүүд АОАК 2-р бүлэг 7-р анги
  • 01:45
    Миний монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А14
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Монгол хүн Памирын ууланд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 54-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Чиргүүл" УСК
  • 14:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А15
  • 17:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Вип кар ваш үзүүлж байна
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 55-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:10
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Талх чихэр" ХК үзүүлж байна
  • 22:00
    "4-р сарын 1" УСК
  • 23:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 55-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Муу гэгээнтэн" УСК
  • 08:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    "Залуу нас" ОАУСК 41,42-р анги
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 5-р анги
  • 13:25
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Залуу нас" ОАУСК 43,44-р анги
  • 16:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Т.ДАЛАНТАЙ
  • 21:40
    "Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Анхных..." УСК
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 07:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.17,18-р анги)
  • 08:40
    "Дугаар 42 (42)" УСК
  • 10:50
    "Бүтэлгүй өдөр (Walk of Shame)" УСК
  • 12:35
    "Би, Франкенштейн (I, Frankenstein)" УСК
  • 14:25
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 16:30
    "Оргох төлөвлөгөө (Escape Plan)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.19,20-р анги)
  • 20:40
    "Хамсаатан (Allied)" УСК
  • 23:10
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 01:00
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 02:40
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.8-10-р анги)
  • 03:50
    "Найзууд" ОАК (VIII.18-20-р анги)
  • 05:00
    "Өмгөөлөгчийн Линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 06:55
    "Хүний толбо (The Human Stain)" УСК

Star TV

  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 09:40
    "Хязгааргүйн уран барилгач" Баримтат кино
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Б.Шарав VIII Богд хааны шүтээн хөрөг зураг
  • 14:20
    Дутагдалтай дурлал ОАК 09,10-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Цагаан зээрийн амьдрал - WWF
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 16-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 01,02-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16-р анги
  • 21:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 11,12-р анги
  • 22:10
    Орхидос 1 МУСК
  • 23:50
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:10
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 10:30
    "Ай Ток" ток шоу /давталт/
  • 11:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:50
    "Нано" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 14:00
    "Colf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    100 ЧУХАЛ СЭДЭВ: "МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 16:50
    "Нано" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 18:45
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:00
    "Game of Balls" үзүүлж байна /шууд/
  • 21:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 23:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 23:45
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 01:45
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Тусгай 7-р тасаг" Монголын уран сайхны кино
  • 11:35
    Тэсийн голын монголчууд
  • 12:35
    Ярилцлага
  • 13:35
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - П. Бадарч
  • 15:40
    Нийгмийн хариуцлага - Тамхи
  • 16:05
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 16:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Хөгжлийн замаар" цуврал
  • 17:35
    "Дуулахгүй яаж явах юм бэ" тоглолт
  • 19:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Учралын баяр
  • 21:00
    Танхай тээгч МУСК
  • 22:40
    Доржийн гудамж
  • 23:40
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Улаанбаатар хотын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:25
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.37-40
  • 07:35
    Мини Форс I.5-6
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 13-14
  • 09:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 7
  • 09:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 2
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.22
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри III.3-4
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь III.4
  • 12:00
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 82-83
  • 12:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 87-88
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 27-28
  • 12:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 84-85
  • 12:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 3
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 89
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.37-40
  • 13:30
    Vroomiz III.13-14
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.23
  • 15:00
    Миний найз Watch car 15-18
  • 16:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 43
  • 16:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 1-2
  • 16:35
    Да Винчи - Би том болохоороо 21
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.41-44
  • 17:35
    Дами туулай, Роми баавгай 1-4
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 4
  • 18:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 29-30
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 88-89
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 82-83
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 90
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.23
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.5
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри III.5-6
  • 22:00
    "Огторгуйд төөрсөн Астро хөлөг" аниме 4-5
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Монгол Төрийн тархи, зүрх” баримтат кино
  • 08:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал” /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    Нээлттэй засаг
  • 09:50
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:10
    16 мм-ийн кино төсөл: “Мяндсан хатгамал” /1979 он/
  • 10:30
    Эх орны төлөө
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Оюун ухааны гайхамшиг” баримтат кино
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Буурал Алтайн урлан” баримтат кино
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Перугээс Бразил хүрэх зам/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монгол ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Нум сум/ 1-р хэсэг
  • 18:50
    Амьдралын хүрд: “Ажилгүйдлийн даатгал”
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    ММ архив: “Царманд ассан 1000 сарлаг” /2017 он/
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ” “МИАТ ХК”-ийн хэрэглэгчийн үйлчилгээ, чанарын хэлтсийн мэргэжилтэн О.Отгонбаяр
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” /давталт/
  • 21:50
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Хаан тууль: “Жангар” “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:45
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ардын аялгуу
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнес амжилт
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар сувдны нууц МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 44,45-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хаан хүнс үзүүлж байна
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Админ З МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    GLeague Games: Sioux Falls vs. Stockton
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    2021 NBA Season: Hawks vs. Hornets Live
  • 10:30
    High Tops: Best of 2021-22 Season Part 1
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Hawks vs. Hornets Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Hawks vs. Hornets Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Production time
  • 01:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Майорка 22-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №51
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Алавес - Барселона 22-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Севийя - Сельта 22-р тойрог
  • 11:00
    UСL: Аякс - Бешикташ 2-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Nations №5
  • 13:30
    Ла Лиг: Реал М. - Эльче 22-р тойрог
  • 15:30
    UСL: ПСЖ - Ман Сити 2-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga World №24
  • 18:00
    UCL: Порту - Ливерпүүл 2-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №22
  • 21:00
    Ла Лиг: Алавес - Барселона 22-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Атланта - Шарлотт 2021-22
  • 10:30
    The Buzzer №14
  • 11:30
    PL: Эвертон - А.Вилла 23-р тойрог
  • 13:30
    WWE Monday raw 1495
  • 15:30
    Бөх: Улс тунхагласны 110 жилийн ойн барилдаан
  • 18:30
    LaLiga Show №22
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL World №24
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм #12
  • 20:30
    Үндэсний бөхийн тойм #13
  • 21:00
    NBA Action №14
  • 21:30
    NBA: Юта - Голден стейт 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 11:00
    WWE Monday raw 1495
  • 13:00
    ONE: King of the Jungle
  • 15:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 17:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 20:00
    ONE: Heavy Hitters Тойм
  • 20:30
    UFC 270: Countdown
  • 21:20
    UFC 270: Нганну-Ган

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 08:30
    Спортын дууны түүх
  • 08:50
    Талын хүлэгч
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хүний гариг Баримтат кино
  • 11:00
    Сүлд үү Тоо юу? Норманд
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2019 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг Морин хуур
  • 17:20
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг Дуучин Г.Дарханбаатар
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Сейшель
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Доржпүрэв
  • 22:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 4-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг Монгол цай
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 39, 40-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 39, 40
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 87, 88-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 15-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 30-р анги
  • 14:10
    Дуулиант 18 нас" ОАК 3, 4-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 41, 42-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 31-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 89, 90-р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №105
  • 00:20
    PL (Шууд) Челси - Тоттенхэм 23-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Индиана - Финикс 2021-22
  • 04:30
    PL: Саутхэмптон - Ман Сити 23-р тойрог
  • 06:30
    NBA: Майами - Атланта 2021-22
  • 08:30
    NBA Action №14
  • 09:00
    NBA Gametime №68
  • 09:30
    NBA (Шууд) Юта - Голден Стэйт 2021-22
  • 12:00
    PL: Лийдс - Ньюкасл 23-р тойрог
  • 14:00
    NBA: Брүүклин - Сан Антонио 2021-22
  • 16:00
    PL: Ман Ютд - Вест Хэм 23-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №14
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №23
  • 20:00
    PL World №24
  • 20:30
    NBA Action №14
  • 21:00
    NBA Talk №15
  • 22:30
    NBA: Атланта - Шарлотт 2021-22

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зул сарын гацуур мод" хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Ес давсан заан хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Том 4 толгой" хүүхдийн УСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:Чулуун сийлбэрч,хөөрөг урлаач Д.Отгон
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:30
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Нандинэрдэнэ" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 1-р хэсэг
  • 08:15
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв /Дашдэлэг/
  • 09:05
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 09:35
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболор
  • 10:15
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 /Спорт таны амралтанд/
  • 11:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 11:55
    Миний мөрөөдөл
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 13:25
    “Шанхай-2011” 14 дэх удаагийн усан спортын ДАШТ 1-р хэсэг
  • 15:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Батөлзий
  • 15:30
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч О. Наранбаатар
  • 16:00
    Бахархал: МУГТ П. Өнөрбат
  • 16:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 17:05
    Монголын спортын-түүх
  • 18:10
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 18:20
    Манлайн баясгалан: Их Монгол Х. Шаравжамц
  • 18:50
    Шинкиокушинкай каратэгийн 2021 оны УАШТ-нээс /Спорт таны амралтанд/
  • 19:55
    Зэрлэг 4х4 бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 21:45
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 22:15
    Монголын спортын-түүх: Шатрын спортын тамирчид
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 10:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 11:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 13:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 14:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:40
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 10-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Галерей
  • 19:30
    Түмэнд түгээе
  • 19:45
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 11-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    Сурагчдын амралтад: “Оскар” хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 10:35
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 11:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн
  • 12:00
    “Алтан үеийн дуунууд” 1-р хэсэг
  • 13:00
    “Монголын түүх” Хүннүгийн язгууртны булш
  • 14:00
    Хүүхдийн эрх
  • 14:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 15:10
    “Тунамал эгшиглэн”
  • 16:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:20
    Монгол сонгодог дууриуд
  • 17:30
    “Ээж” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 1-р анги
  • 18:15
    Алтан язгуур: Монгол дарханы хийц
  • 18:50
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав: Өрийн дэвтэр
  • 19:20
    “Зогсошгүй” ДБЭТ-ын гоцлол дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Б.Гомбо-Очир
  • 20:00
    Сургамжит өгүүллэг
  • 20:15
    “Алтан үеийн дуунууд” 2-р хэсэг
  • 21:05
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 10:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 10:15
    TenGer TV 2022 онд
  • 14:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 15:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 18:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 20:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 21:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 21:15
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 23:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ нэгдсэн тойм давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2402:45

NTV

"Нийслэл хүүхэн"ОАК 2.1

I/2419:30

Боловсрол ТВ

"Хожлын нүүдэл" ОАК 8-р анги

I/2412:10

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 5-р анги